Engineering Excellence in Pumping Solutions

Kullanım Alanlarına Göre Ürün Grupları

Su Transferi

Müşterilerimize, tek kademeli, çok kademeli ve çift emişli pompalar ile su tedarik ve terfi merkezlerinde, endüstriyel ve sosyal tesislerde, su basınçlandırma tesislerinde kullanılmak üzere pompalar sunulmaktadır.

Bina Teknolojileri

Merkezi ısıtma sistemlerinde, sıcak ve soğuk su sirkülasyonlarında ve havalandırma sistemlerinde kullanılan sirkülasyon pompaları bulunmaktadır. Sirkülasyon pompaları elektronik kontrol üniteleriyle ısıtma ve havalandırma sistemi ile uyumlu olarak çalışabilmektedir.

Endüstriyel Prosesler

Basınçlandırma sistemleri, sıcak ve soğuk su transferleri, kızgın yağ, kimyasal proses ve ters osmoz sistemleri gibi endüstriyel sıvıların transferinde kullanılan tek kademeli pompalar ile kademeli yüksek basınçlı santrifuj pompalar bulunmaktadır. Bu pompalar ATEX ve API standartlarına uygun olarak üretilebilmektedir.

Denizcilik

Denizcilik sektöründe, gemi uygulamalarında paslanmaz ve bronz malzemeden imal edilen norm santrifuj pompalar, hat tipi pompalar, düşey milli kademeli ve çift emişli pompalar, otomatik emiş sistemleri, perde geçiş sistemi içeren ürünlerimiz bulunmaktadır.

Tarım ve Sulama

Bahçe ve tarlada sulamada, özellikle elektriğin ulaşamadığı yerlerde, dizel motor ve römork uygulamalı pompalar su temininde kullanılmaktadır.

Yangın Söndürme

Yangın söndürme sistemlerinde hat tipi, uçtan emişli ve ayrılabilir gövdeli çift emişli santrifuj pompalar bulunmaktadır. NFPA 20, UL/FM ve EN 12845 standartlarına uygun olarak imal edilebilmektedir.

Atık Su

Kanalizasyon, yeraltı ve foseptik sularının transferinde kullanılan kendinden emişli pompalar, düşey milli pis su pompaları ve dalgıç tipi pompalar bulunmaktadır.

Mas-Daf Makina Sanayi A.Ş 1977 tarihinde kurulmuş olup İstanbul Tuzla Aydınlı Mah. Birlik OSB 1. Cad. No:17 adresinde faaliyetine devam etmektedir.

Şirket faaliyetlerini merkez adresinin yanı sıra Türkiye’de kurulan şubeleri vasıtasıyla yürütmekte olup; Şirketin Türkiye dışında başka her hangi bir ülke de her hangi bir iştiraki, ortaklığı, irtibat bürosu, bağlı kuruluşu, şubesi bulunmamaktadır.