Engineering Excellence in Pumping Solutions

Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk

Çalışanlarına, çevreye ve topluma karsı sorumluluk bilinciyle, MAS-DAF MAKİNA SANAYİ A.Ş. müşterilerine hep en iyiyi ve en yeniyi ürettiği yüksek kalite pompa ve pompa sistemleriyle sunma amacını benimsemiştir.

Benimsediğimiz bu misyon çerçevesinde;

  • Müşteri, çalışanlar ve tedarikçiler ile firma yönetiminin beklentilerine, ISO 9001 & ISO 14001 Standardına uygun entegre yönetim sistemini kurarak şartlarına uymayı ve entegre yönetim sistemini sürekli geliştirmeyi, kirlenmenin önlenmesi için çalışacağımızı, çevre boyutlarıyla ilgili yükümlü olduğumuz yasal ve diğer şartlara riayet edeceğine taahhüt ederiz.

Müşterinin;

  • En yüksek ürün kalitesi,
  • En kısa teslim süresi,
  • Güvenirlik ve süreklilik, beklentilerine uygun olarak şirket üretim ve hizmet faaliyetlerinin yürütülmesini sağlamak,
  • Tedarikçilerle karşılıklı faydaya dayalı iletişimde bulunarak, insan, makina, ortam şartları, malzeme ve finans gibi sahip olunan tüm kaynakların öneminin bilinci ile bu kaynakları en verimli ve etkin şekilde yönetmek, geliştirmek ve sürekli iyileştirmek,
  • Sektör liderliğinin sorumluluğunun bilincinde olarak, müşteri odaklı satış politikaları ile pazar payımızı yurt içi ve yurt dışında sürekli artırarak şirket ve dolayısı ile ülke ekonomisine katkıda bulunmak,
  • Firmamızın tüm faaliyetlerini kapsayacak şekilde çevre amaçların ve hedeflerin belirlenmesini, gözden geçirilmesini sağlamak, firmamız için esastır.

Ürün ve Üretimde Çevreci, Yenilikçi Yaklaşım

Santrifüj pompa üretiminde yenilikçi fikirlerle enerjinin geri kazanımına vermiş olduğumuz önemi geliştirdiğimiz ürünlerin AR-GE çalışmalarıyla değerli müşterilerimize sunmaya çalışmaktayız.

Ürettiğimiz ürünlerle Türkiye ve dünya enerji sarfiyatlarında tasarruf sağlamanın vazgeçilmez önemini bilerek, üretim süreçlerimizde tüm teknolojik gelişmelerin takipçisiyiz.

MAS Pompa olarak sadece ürünlerimizin verimliliği ile değil, modern üretim tesislerimizdeki uygulamalarla da enerji tasarrufu sağlayarak karbondioksit salınımımızı en aza indirmeye çalışmaktayız. Böylelikle Mas Pompa karbon ayak izini de küçültmeyi en baştan benimsemiş bir anlayışla ürünlerini üretip kullanıcılarına tasarruf sağlayan ürünleri sunmaktadır.

Enerji üretiminde doğal kaynakların kullanılması ile her geçen gün tahrip edilen doğamıza bizlerde MAS Grup olarak tasarruflu ürünlerimizle katkı sağlayıcı faaliyetler içerisinde olarak insanlık adına önemli adımlar atmaktan gurur duymaktayız. MAS Grubun her bir çalışanı çevresine ve doğaya dost ürünlerin üretiminin bilincinde olarak çalışmaktadır.

Mas-Daf Makina Sanayi A.Ş 1977 tarihinde kurulmuş olup İstanbul Tuzla Aydınlı Mah. Birlik OSB 1. Cad. No:17 adresinde faaliyetine devam etmektedir.

Şirket faaliyetlerini merkez adresinin yanı sıra Türkiye’de kurulan şubeleri vasıtasıyla yürütmekte olup; Şirketin Türkiye dışında başka her hangi bir ülke de her hangi bir iştiraki, ortaklığı, irtibat bürosu, bağlı kuruluşu, şubesi bulunmamaktadır.