Engineering Excellence in Pumping Solutions

Şirket Profil

Mas Kurumsal

Mas Pompa 1977’den bu yana çeşitli endüstri grupları, sulama, ısıtma&soğutma sistemleri, gemi sanayi, atık su yönetim sistemleri, yangın söndürme işlemleri ve benzeri bir çok sektör için santrifüj pompa imalatı yapan, sektörünün en inovatif ve yaptıklarıyla takip edilen firmasıdır. Bir pompa üreticisinden beklenenin ötesinde; kendini suyun ve enerjinin etkin kullanımına ve de bu yolla yaşam kaynaklarının korunmasına adamıştır. 200’ü aşkın yurtiçi bayi ve servisi ile ülkemizde en iyi hizmeti doğru zamanlama ile sunmayı başaran ve müşteri memnuniyetini hep en ön planda tutan Mas Pompa; bugün 65’de fazla ülkeye ihracat yapmakta olup bu ülkelerde kurduğu distribütör ve servis ağıyla da dünyaya teknoloji satmaya devam etmektedir.

Mas Pompa, ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001: 2004 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 18001: 2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi kalite belgelerinin yanı sıra UL, FM, NFPA 20, TSE, CE, ATEX, GOST, UKR Sepro gibi kalite belgelerine de sahiptir. Bunlarla beraber aynı zamanda Avrupa ‘ErP’ direktiflerine uygun yüksek verimli pompa sistemleri üretimi de yapmaktadır...

Arge

AR-GE

Yeni ürün ve ürün geliştirme çalışmaları ile Yüksek verimli, güvenilir, dayanıklı pompaların ortaya çıkarılması.

Üretim

ÜRETİM

Yeni Düüzce Fabrikada son teknolojilerin kullanımı ve yeni uygulamalarla üstün özellikli pompa üretimi.

SAtıiş

SATIŞ

Müşteri isteklerinin detaylı olarak belirlenerek uygun çözümlerin bulunması ve müşteri ihtiyaçlarının her yönden karşılanması.

Mas-Daf Makina Sanayi A.Ş 1977 tarihinde kurulmuş olup İstanbul Tuzla Aydınlı Mah. Birlik OSB 1. Cad. No:17 adresinde faaliyetine devam etmektedir.

Şirket faaliyetlerini merkez adresinin yanı sıra Türkiye’de kurulan şubeleri vasıtasıyla yürütmekte olup; Şirketin Türkiye dışında başka her hangi bir ülke de her hangi bir iştiraki, ortaklığı, irtibat bürosu, bağlı kuruluşu, şubesi bulunmamaktadır.