Engineering Excellence in Pumping Solutions

İş Ortakları

ARÇELİK

Dayanıklı tüketim ve tüketici elektroniği sektörlerinde üretim, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetleri ile faaliyet gösteren Arçelik A.Ş. yaklaşık 25.000 çalışanı, Türkiye, Romanya, Rusya, Çin ve Güney Afrika'da 15 üretim tesisi*, dünyanın dört bir yanındaki  satış ve pazarlama organizasyonu ve kendisine ait 10 markasıyla (Arçelik, Beko, Grundig, Blomberg, Elektrabregenz, Arctic, Leisure, Flavel, Defy ve Altus) 130’den fazla ülkede ürün ve hizmet sunmaktadır.

EAGLE BURGMANN

EagleBurgmann Endüstriyel Sızdırmazlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, endüstriyel sızdırmazlık alanında 1991 yılından beri  Kuzey Afrika, Yakın Doğu ve Türk Cumhuriyetleri’nde sorumlu olduğu 21 ülkede; 35 kişilik Satış ve Pazarlama çalışanı, 25 kişilik Mühendislik ve Servis çalışanı, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve 2014 yılında Bakü’de açılan 5 Servis Merkezi, toplam 109 kişiden oluşan dinamik ve çok yönlü uzman kadrosu ile faaliyetlerine devam etmektedir.

BİRAL

Bieri Pumpenbau AG şirketi 1919 yılında kurulmuştur. Yerli uygulamalar için pompa üretimi, belediye sektörü ve sanayi ile İsviçre pazarında lider konumunu elde etmiştir.1993 yılında Bieri Pumpenbau AG İsviçre'de yüksek pazar payını korumak için Danimarkalı pompa üreticisi Grundfos tarafından satın alınmıştır. Biral Grubu sürekli daha da geliştirilmiş ve Grundfos Grubu bünyesinde en başarılı işletmelerden biri haline gelmiştir.

GAMAK

Merkezi ve üretimi İstanbul Dudullu'da bulunan GAMAK, IEC 56 yapı büyüklüğünden 450 yapı büyüklüğüne kadar ürettiği asenkron elektrik motorlarıyla sanayinin ihtiyaç duyduğu çok geniş yelpazede üretim yapmaktadır. En son IEC 450 yapı büyüklüğünün dizayn edilip imalata alınmasıyla, alçak gerilim serisinde 0,06 kW'tan başlayıp 1250 kW'a kadar üretim yapma imkanına kavuşmuştur.

Standart 3-Fazlı tam kapalı asenkron elektrik motorlarının yanı sıra GAMAK olarak amaç ve misyonlarımızdan birisi de sanayide üretilen makine ve aksamların tahrik sistemleri için ihtiyaç duyulabilecek her türlü motor ihtiyacını karşılamaktadır. Bu amaçla uzun yıllardan beri üretmekte olduğumuz Yüksek verimli motorlar, Amaca özel motorlar, çok geniş güç aralığında müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Tedarik Zincirimize Katılmak İçin Tıklayınız.

Mas-Daf Makina Sanayi A.Ş 1977 tarihinde kurulmuş olup İstanbul Tuzla Aydınlı Mah. Birlik OSB 1. Cad. No:17 adresinde faaliyetine devam etmektedir.

Şirket faaliyetlerini merkez adresinin yanı sıra Türkiye’de kurulan şubeleri vasıtasıyla yürütmekte olup; Şirketin Türkiye dışında başka her hangi bir ülke de her hangi bir iştiraki, ortaklığı, irtibat bürosu, bağlı kuruluşu, şubesi bulunmamaktadır.