Engineering Excellence in Pumping Solutions

Kurumsal Dökümanlar

Logotayp Oranlar

Temel İlkeler

Mas Daf logotaypının oranları ve tadım yazısının dikdörtgen içindeki yerleşim kuralı aşağıda örneklenmiştir. Logotayp bu oran ve yerleşim kurallarının dışında kullanılamaz.

logotayp

Mas Daf logotaypını renkli olarak kırmızı, siyah/beyaz olarak siyah zemin üzerinde uygularken kullanılan, dikdörtgen alanın çerçeve kalınlığınınn kuralı ve standartı örneklenmiştir dikdörtgen alanın çerçevesi bu kalınlığın dışında kullanılamaz.

Logotayp Renkler

Logotaypın çeşitli renk sistemlerine göre değerleri aşağıda belirtilmiştir. Pantone ve trigromi baskılar arasında aşağıdaki renk bandında görüleceği gibi renk farkı olmaktadır. bu durum bir hata değil, iki renk sisteminin farkından kaynaklanan doğal bir sonuçtur.

Logotayp Renkli ve Siyah / Beyaz Kullanımı

Logotayp Alt Yazı Uygulaması

Logotaypın alt kısmında yazan yazının oran ve uygulamaları aşağıda belirtilmiştir.

Logotayp Güvenlik Alanı ve Minimum Kullanım Ölçüsü

Logotaypın etrafında bırakılması gereken güvenlik alanı aşağıda ölçülendirilmiştir. Referans olarak, kırmızı zeminin yüksekliği alınmış ve güvenli alanı olarak bu yüksekliğin 1 / 1’i belirlenmiştir. İletişim etkinliklerinde bu alana başka unsur (çizgi, yazı vb.) müdahale etmemelidir. Logotaypın minimum kullanım ölçüsü 15 mm’dir.

  • Logolarımız
  • Pdf
  • Ai
  • Eps

PDF,

İndir
  • Kurumsal Kimlik Klavuzu
  • Pdf

PDF,

İndir

Mas-Daf Makina Sanayi A.Ş 1977 tarihinde kurulmuş olup İstanbul Tuzla Aydınlı Mah. Birlik OSB 1. Cad. No:17 adresinde faaliyetine devam etmektedir.

Şirket faaliyetlerini merkez adresinin yanı sıra Türkiye’de kurulan şubeleri vasıtasıyla yürütmekte olup; Şirketin Türkiye dışında başka her hangi bir ülke de her hangi bir iştiraki, ortaklığı, irtibat bürosu, bağlı kuruluşu, şubesi bulunmamaktadır.